Папярэдняя рэгістрацыя

Для ўдзелу ў турнірах неабходна запоўніць і адправіць форму папярэдняй рэгістрацыі (справа). Перадаплата не патрабуецца.

Звярніце ўвагу:

Папярэдні спіс гульцоў

Kondratov YaroslavBY2 Dan1891TBM17/02
Dmitrovich PolinaBY1 Dan1768BM17/02
Starykevich AntonBY4 Dan2257TBM26/02
Trokhymyshyn SergiyUA1 Kyu1667M28/02
Pfaffel ThomasAT3 Dan1975TBM28/02
Tanyan VincentBY4 Dan2347TBM28/02
Nielsen Peter HeineDK2 Dan1920TBM28/02
Tsubo KazukiJP2 Dan1860*BM28/02
Ostapenko NiokolozGE4 Kyu1527TBM28/02
Budkevich AlexeyBY1 Kyu1658TBM28/02
Zakharenkov MaksimRU2 Dan1950TBM28/02
Shumilov DmitryRU2 Kyu1578M29/02
Chernashevich DmitryBY2 Kyu1557M29/02
Lysenka AlexeyBY4 Kyu1361M29/02
Titov DenisRU2 Dan1878TBM29/02
Koval AntonSK4 Kyu1360M29/02
Vyletel LukasSK2 Kyu1560M29/02
Shcheslionok PeterBY3 Dan2010TBM29/02
Kalenov AlexanderRU1 Dan1749M29/02
Sveshnikov EvgenyRU2 Dan1869TBM29/02
Artenyan AndranikRU3 Dan2030TBM29/02
Maly MarosSK0M29/02
Rusanov AlexanderRU2 Dan1856TBM29/02
Sivitsky MihailBY1 Dan1758M29/02
Nguyen Anh TuanFR2 Dan1933TBM29/02
Yashchur MykolaUA1 Kyu1566TBM01/03
Boykov StepanBY6 Kyu1222TBM01/03
Ruin GillesFR1 Kyu1647TBM01/03
Zapara VictorRU3 Dan2105TBM01/03
Sokolov KirillRU4 Kyu1333BM02/03
Pytalev NikitaBY1 Dan1831M02/03
De_Schepper BartBE1 Dan1787BM02/03
Rödel RichardDE2 Dan1850TBM02/03
Rudakov AlexeyBY1 Kyu1660TBM02/03
Höhne MichaelNL2 Kyu1607M02/03
Pizarro_Silva LoretoNL8 Kyu979M02/03
Zakrzheuski UladzislauBY4 Dan2273TBM03/03
Ivanov MikhailRU2 Dan1953TBM03/03
Kandrac PatrickSK2 Kyu1534M03/03
Znatnov DenisRU1 Kyu1656BM03/03
Yalovik EugenyBY1 Kyu1671TBM04/03
Frolochkin VladimirRU3 Dan2059TBM04/03
Valkov PavelBY2 Kyu1500M04/03
Tsutsui KensukeJP2 Dan1869TBM04/03
Iglitsky EugenyBY2 Dan1958TBM04/03
Sadler MatthewGB2 Kyu1579TBM04/03
Regan NatashaGB3 Kyu1462TBM04/03
Gaevskaya EvaBY5 Kyu1287M04/03
Shvadronova EkaterinaBY3 Kyu1472TBM05/03
Shvadronov OlegBY3 Kyu1452M05/03
Kostyukevich LeonidBY3 Kyu1460M05/03
Todua DarikoBY1 Dan1689M05/03
Bjerke RichardNO2 Dan1940M05/03
Vetrov IvanRU6 Kyu1173BM05/03
Foussat LoicFR0BM05/03
Prilishch DianaBY2 Kyu1592TBM05/03
Pronin KirillRU2 Dan1861TBM05/03
Constantinou PeterCZ1 Kyu1667TBM05/03
Terentiev AntonRU1 Kyu1654BM06/03
Starikov MaximBY3 Kyu1451M06/03
Zateychuk EkaterinaBY5 Kyu1249TBM06/03
Watanabe FumihiroJP1 Kyu1684TBM07/03
Adaszewski GrzegorzPL1 Kyu1641TBM07/03
Labenskyi DanyloUA5 Kyu1245TBM07/03
Kulevtsova EkaterinaBY2 Kyu1552BM10/03
Ryzhkovsky VladimirBY6 Kyu1237TBM11/03
Rakhimov AsadkhonUZ2 Kyu1582TBM13/03
Kita MasahiroJP3 Dan2144TBM13/03
Kolomiyets ArtemUA3 Dan1959M13/03
Nabuurs JoepNL3 Kyu1478M13/03
Omelchuk RomanUA2 Dan1852TBM14/03
Dylevsky ArtiomBY1 Dan1764TBM15/03
Butsko FeodosiyBY4 Kyu1387TBM20/03
Butsko AlexeyBY7 Kyu1092TBM20/03
Podrez AlexeyBY2 Kyu1569BM23/03
Bozzali ErmannoBG1 Kyu1671M24/03
Lutchenko VladimirRU6 Kyu1225TBM27/03
Goncharuk MaximBY9 Kyu928TBM28/03
Matmusaev SergeyBY1 Dan1761TBM21/04

Персанальная рэгістрацыя

Для ўдзелу ў турнірах, гульцы павінны асабіста зарэгістравацца на месцы правядзення спаборніцтваў. Рэгістрацыя адкрываецца ў 9:00 у чацвер, 2 ліпеня. Крайнія тэрміны заявак на асобныя турніры:

камандны турнір:
бліц-турнір:
ESC/WOSC:
09:45
17:00
09:15
чацвер, 2 ліпеня
чацвер, 2 ліпеня
пятніца, 3 ліпеня

Магчыма позняе ўключэнне ў турнір адкрытага сусветнага першынства (з 0 набраных ачкоў). У плэй-офф чэмпіянату Еўропы і ў бліц-турніры магчымы ўдзел толькі з першага тура.

Турнірны ўнёсак

Турнірны ўнёсак складае 90 беларускіх рублёў (BYN) пры папярэдняй рэгістрацыі да 1 мая і 110 беларускіх рублёў у астатніх выпадках. Ўзнос павінен быць унесены наяўнымі грошамі пры асабістай рэгістрацыі (толькі беларускія рублі). Унёсак адзіны для ўдзела ва ўсіх турнірах па жаданні.