Папярэдняя рэгістрацыя

Для ўдзелу ў турнірах неабходна запоўніць і адправіць форму папярэдняй рэгістрацыі (справа). Перадаплата не патрабуецца.

Звярніце ўвагу:

Папярэдні спіс гульцоў

Starykevich AntonBY4 Dan2313TBM28/06
Dmitrovich PolinaBY1 Dan1816BM28/06
Traulko DmitryBY2 Kyu1566TBM28/06
Chernashevich DmitryBY1 Kyu1647M28/06
Struchkova EvaBY6 Kyu1185TBM28/06
Boykov StepanBY3 Kyu1420TBM28/06
Butsko FeodosiyBY2 Kyu1477TBM28/06
Butsko AlexeyBY6 Kyu1212TBM28/06
Matmusaev SergeyBY1 Dan1767TBM28/06
Budkevich AlexeyBY2 Dan1862TBM28/06
Alenevskiy MarkRU4 Kyu1368BM29/06
Korchitsky SergeyBY5 Dan2343M29/06
Tanyan VincentBY5 Dan2403TBM29/06
Iglitsky EugenyBY3 Dan2029TBM29/06
Shcheslionok PeterBY3 Dan2090TBM29/06
Sokolov KirillRU4 Kyu1384BM29/06
Gaevskaya EvaBY3 Kyu1412M29/06
Ivanov MikhailRU2 Dan1949TBM29/06
Lutchenko VladimirRU6 Kyu1225TBM30/06
Kalenov AlexanderRU1 Dan1760M30/06
Titov DenisRU2 Dan1940TBM30/06
Shkiryatov IvanBY1 Kyu1621BM01/07
Mihailovsky RomanBY7 Kyu1070BM01/07
Kashchionok VladislavBY1 Dan1798TBM01/07
Koroliov AlexanderBY2 Dan1835M02/07
Artenyan AndranikRU3 Dan2008TBM02/07
Lukyanov ArsenyBY2 Kyu1600TBM03/07
Bozzali ErmannoBG1 Kyu1671TBM04/07
Sveshnikov EvgenyRU2 Dan1911TBM04/07
Balabhai VictorRU2 Kyu1525TBM07/07
Misyuk MarkBY4 Kyu1297M10/07
Shvadronova EkaterinaBY2 Kyu1515M10/07
Shvadronov OlegBY3 Kyu1480M10/07
Rubin TimurBY3 Kyu1452BM10/07
Sapach OlegRU7 Kyu1005M17/07
Belov SergeyRU2 Dan1941BM19/07
Medvedev VladimirRU3 Kyu1503BM19/07
Valkov PavelBY1 Kyu1648TBM21/07
Dylevsky ArtiomBY2 Dan1829TBM23/07
Todua DarikoBY1 Dan1695M23/07
Palyuhovich ZlataBY2 Kyu1607BM25/07
Vetrov IvanRU6 Kyu1173BM26/07
Rabchinsky NikolayBY3 Kyu1459M26/07
Rabchinsky EugenyBY5 Kyu1234M26/07
Starikov MaximBY1 Kyu1681TBM27/07
Protacevich ArtiomBY4 Kyu1347TBM28/07
Mishin IvanRU1 Dan1754TBM29/07
Podrez AlexeyBY1 Kyu1646BM29/07
Litvak PavelBY5 Kyu1270TBM30/07
Mahnach AlexeyBY2 Kyu1501TB10/07
Borisova MariaBY7 Kyu1099B30/07
Petropavlovskaya OlgaBY8 Kyu1033B30/07
Danilov AndreyRU1 Kyu1636M30/07
Kornyliv AlexanderBY7 Kyu1113TBM30/07
Shaporov MaximBY4 Dan2295M30/07
Velichko PolinaBY5 Kyu1275TBM30/07
Savich BorisBY1 Dan1762TBM31/07
Oleynikov AntonBY8 Kyu1092TBM31/07
Yankovskii DenisRU4 Kyu1436TBM31/07
Pfaffel ThomasAT3 Dan1983TBM31/07
Ustinovich EugenyBY4 Kyu1364M31/07
Pronkevich IvanBY1 Dan1790TBM15/07
Krzhevitskiy GrigoriyRU2 Kyu1560M02/08
Rodin DmitryRU1 Kyu1652BM06/08
Kulevtsova EkaterinaBY1 Kyu1727M12/08
Ivashko AlexeyBY2 Kyu1608M12/08
Shilov YanBY5 Kyu1226TBM13/08
Shilov ArsenyBY4 Kyu1333BM13/08
Pytalev NikitaBY2 Dan1941BM14/08
Podrez TimurBY3 Kyu1497BM14/08
Biryukov DanilaRU4 Kyu1340TBM14/08
Stepnova KristinaBY3 Kyu1419M14/08
Loginovsky AlexeyBY6 Kyu1264BM15/08
Mahin AntonBY2 Dan1965M16/08
Mishutin MikhailBY1 Dan1821M16/08
Zhumatay GuldanaKZ1TBM29/06

Персанальная рэгістрацыя

Для ўдзелу ў турнірах, гульцы павінны асабіста зарэгістравацца на месцы правядзення спаборніцтваў. Рэгістрацыя адкрываецца ў 9:00 у чацвер, 19 жніўня. Крайнія тэрміны заявак на асобныя турніры:

камандны турнір:
бліц-турнір:
ESC/WOSC:
09:45
17:00
09:15
чацвер, 19 жніўня
чацвер, 19 жніўня
пятніца, 20 жніўня

Магчыма позняе ўключэнне ў турнір адкрытага сусветнага першынства (з 0 набраных ачкоў). У плэй-офф чэмпіянату Еўропы і ў бліц-турніры магчымы ўдзел толькі з першага тура.

Турнірны ўнёсак

Турнірны ўнёсак складае 90 беларускіх рублёў (BYN) пры папярэдняй рэгістрацыі да 1 жніўня і 110 беларускіх рублёў у астатніх выпадках. Ўзнос павінен быць унесены наяўнымі грошамі пры асабістай рэгістрацыі (толькі беларускія рублі). Унёсак адзіны для ўдзела ва ўсіх турнірах па жаданні.